Wodociągi Kieleckie dla małych żeglarzy
 Aktualności | Zapisy | Lekcje żeglarskie | Sponsorzy | FB | Kontakt | PGŚ | TV | Red | [szukaj] | Wodociągi Kieleckie
Warning: getimagesize(picture_not.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/hosting/www/zagle.kielce.com.pl/www/news_more_out.php on line 65 Warning: getimagesize(picture_not.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/hosting/www/zagle.kielce.com.pl/www/news_more_out.php on line 65 Warning: getimagesize(picture_not.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/hosting/www/zagle.kielce.com.pl/www/news_more_out.php on line 65 Warning: getimagesize(picture_not.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/hosting/www/zagle.kielce.com.pl/www/news_more_out.php on line 65 Warning: getimagesize(picture_not.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/hosting/www/zagle.kielce.com.pl/www/news_more_out.php on line 65 Warning: getimagesize(picture_not.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/hosting/www/zagle.kielce.com.pl/www/news_more_out.php on line 65 Warning: getimagesize(picture_not.gif): failed to open stream: No such file or directory in /home/hosting/www/zagle.kielce.com.pl/www/news_more_out.php on line 65
Zagle Kielce: Morskie Opowieści w Filharmonii Świętokrzyskiej

Morskie Opowieści w Filharmonii Świętokrzyskiej

2016-02-21,  Andrzej Kosmala   ...powrót do newsów

W niedzielę 21 lutego gościliśmy w Filharmonii Świętokrzyskiej podczas szantowego konceru familijnego. Głównym punktem programu był występ zespołu "Orkiestra Samanta". Bardzo sympatyczna muzyka. Skoczna i radosna. Dzieci z widowni od razu pobiegły tańczyć na proscenium
Emotikon grin

W przerwach koncertu mieliśmy okazję zaprezentować nasz klub i łódki. Był konkurs wiązania węzłów, przeciągania liny oraz wkładania kapoków.

Po drugiej stronie sceny pokaz prowadził Marcin Łukasiak i koledzy z Klubu Morskiego "Horn". Szło im tak dobrze, że do zabawy włączyli sie nawet rodzice. Przy okazji dziękujemy Marcinowi za zaproszenie nas do współpracy przy koncercie.

Bardzo ładnie, a wręcz uroczo zaprezentowały się na koncercie nasze młode damy - Natalki. W porównaniu z nimi, my z trenerem Robertem wyglądaliśmy na scenie jak dresiarze. Postanowiliśmy w związku z tym nieodwołalnie, że następnym razem prezentację poprowadzą dziewczyny.

Dziękujemy za pomoc przy żaglach i linach Pannom Wiewiórkom oraz chłopcom: Wojtkowi i Tomkowi

Słowa uznania należą się naszym klubowym rodzicom - nawet nie wiem, kiedy te łódki znalazły się na scenie i kiedy zrobiły się zdjęcia. Dzielenie z Wami pasji żeglarskiej to sama przyjemność.

Zdjęcia z archiwum Mariusza Nadrzewia.