Wydarzenia wybranego miesiąca: |
data | rodzaj | tytul | uwagi |
2020-08-31 | | Mistrzostwa Polski klasy Laser Radial, Gdynia 2020 | |
2020-08-30 | | II Regaty o Puchar Świętokrzyskiego WOPR, Cedzyna 2020 | |
2020-08-21 | | MIstrzostwa Europy klasy Laser 4.7, Vilamoura, Portugalia | |
2020-08-16 | | Jarosław Sołtys Mistrzem Polski Grand Masters w klasie OK-dinghy, Chodzież 2020 | |
2020-08-14 | | Wszystkie złote medale MMM pojechały do Kielc! | |
2019-08-28 | | Cała Rodzina pod Żaglami - akcja promująca żeglarstwo | |
2019-08-24 | | Marysia wygrywa Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Tarnobrzegu | |
2019-08-18 | | Regaty Św. Wawrzyńca, Sępólno Krajeńskie 2019 | |
2019-08-17 | | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w klasie Laser 4.7 | |
2019-08-11 | | Mistrzostwa Polski PSKO do lat 11, Siecino 2019 | |
2018-08-29 | | Mistrzostwa Polski w sprintach w klasie Laser Radial - IV miejsce Natalii Borusinskiej | |
2018-08-05 | | Natalia Nadrzewia zdobyła Wicemistrzostwo Polski w klasie Laser 4.7 | |
2017-08-08 | | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Zegrze 2017 | |
2017-08-06 | | Mistrzostwa PSKO do lat 9, Tarnobrzeg 2017 | |
2017-08-02 | | Nikola wysoko w Mistrzostwach Warszawy w klasie Laser 4.7 | |
2015-08-14 | | Dwunaste miejsce Basi w Mistrzostwach Polski, Puck 2015 | |
2015-08-07 | | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - mamy złoto! | |
2014-08-30 | | Siemiany - Mistrzostwa Grupy B | |
2014-08-27 | | Telewizja nad Zalewem | |
2014-08-17 | | Volvo Gdynia Sailing Days | |
2014-08-14 | | Zgrupowanie Optimistów w Pucku. | |
2014-08-10 | | Hubert Kasiak Mistrzem Polski w klasie Laser 4.7 U16 | |
2014-08-03 | | Mistrzostwa Europy klasy Laser (Moss, Norwegia) 21 lipca - 3 sierpnia 2014 | |
2013-08-25 | | Podwójne złoto na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, Tarnobrzeg 2013 | |
2013-08-12 | | Hubert Kasiak szósty w Mistrzostwach Polski Laser 4.7 U16 | |
2013-08-02 | | Interpuchar - Słowacja, Orava (2 sierpnia 2013) | |
2012-08-28 | | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Cedzyna 2012 - tym razem bez medali | |
2012-08-15 | | 15 miejsce na Olimpiadzie Młodzieży w Czorsztynie. | |
2011-08-27 | | Mistrzostwa Optimist Grupy B, Siemiany 2011 | |
2011-08-10 | | XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Żeglarstwie - Mazowsze 2011 | |
2011-08-07 | | Mistrzostwa Nivea Błękitne Żagle do lat 9 - Złocieniec, 2011 | |
2010-08-26 | | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Znamirowice 2010 | |
2010-08-26 | | Nivea "Błękitne Żagle" w Kielcach | |
2010-08-21 | | XVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Sława 2010 | |
2010-08-01 | | Interpuchar Lasera w Czechach i na Słowacji. | |
2009-08-30 | | Festyn Żeglarski nad Zalewem | |
2009-08-30 | | Laser Europa Cup, Puck 2009 | |
2009-08-29 | | Mistrzostwa Grupy B - Regaty Pomarańczowe, Siemiany 26 - 29 sierpnia 2009 | |
2009-08-23 | | Mistrzostwa Polski - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Kluszkowce 19 - 23 sierpnia 2009 | |
2009-08-09 | | Baśka rządzi! - NIVEA Błękitne Żagle, Zalew Kielecki 2009 | |
2009-08-07 | | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Cedzyna 2009 | |
2009-08-02 | | Regaty Interpucharu na Oravie (Słowacja) 2009 | |
2008-08-17 | | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Wilcza Wola 2008 | |
2008-08-10 | | NIVEA Błękitne Żagle (regaty wspierane), Kielce 2008 | |
2008-08-05 | | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Dobrzyń 2008 | |
2007-08-26 | | Zgrupowanie Optimistów, Puck 2007 | |
2007-08-26 | | Regaty o Puchar Europy w klasie Laser, Puck 2007 | |
2007-08-19 | | XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Szczecin 2007 | |
2006-08-20 | | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Puck 2006 | |
2005-08-28 | | Mistrzostwa Optimist do lat 13, Siemiany 2005 | |
2005-08-15 | | Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Zegrze 2005 | |
2005-08-10 | | Zgrupowanie przed Ogólnopolską Olimpiadą Modzieży, Zegrze 2005 | |
2004-08-22 | | NIVEA Błękitne Żagle, Kluszkowce 2004 | |
2004-08-01 | | NIVEA Błękitne Żagle, Gdynia 2004 | |